Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj HD izle

abet
0
1.264 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj HD izle

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle

Harry Potter, Lord Voldemort’un döndüğünü görmüş onunla savaşmış ve yine sağ kurtulmayı başarmıştır. Lord Voldemort ise Azkaban hapishanesindeki kötü büyücüleri serbest bırakarak güçlenmeye devam eder. Harry, Hogwarts’a geri döner ve Lord Voldemort’un döndüğüne hiç kimse inanmaz. Lord Voldemort’un döneceği korkusu olan Sihir Bakanı Cornelius Fudge öğrencileri susturmak ve gerçeği gözler önüne almamak için okula yeni bir kara büyü öğretmeni atar. Yeni öğretmen Dolores Umbridge ise Harry Potter düşmanı bir kadındır. Ve çoğu zaman öğrencilere kara büyü öğretmek yerine onları korkutup ezmeyi tercih eder. Harry’nin okuldakı arkadaşları Ronald ve Harmony, Harry Potter’a yardımcı olurlar ve okulda artık Harry gizli olarak dersler vermeye başlar. Bu arada bir çok saldırı gerçekleşir ve Harry’nin rüyasında gördüğü isimlerin hepsi saldırılara uğrarlar. Bu durumun farkında olan Vaftiz baba Sirius Black, Zümrüt Anka Yoldaşlarını toplayarak, Voldemort’un saldırılarını durdurmak için harekete geçer ve büyük bir savaş başlar. Bu sırada Sihir Bakanı Cornelius Fudge, Hogwarts’ın müdürü olan Albus Dumbledore’yi yakalatma kararı alır. Dumbledore ise kaçmak zorunda kalır ve Hogwarts saldırılara açık kalır. Harry, Ron, Harmony okuldaki öğrencilere dersler vererek onları hazır hale getirmeye çalışırken, Zümrüt Anka Yoldaşlığı ise saldırıya uğrayan insanları korumak için ellerinden geleni yapacaklardır.
Bu filmin adı “Harry Potter 5” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı izle (yada) Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2007 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter, Emma Watson, Robert Pattinson, Daniel Radcliffe, Gary Oldman

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?