Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç 1080p HD Türkçe Dublaj izle

abet
0
1.184 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç 1080p HD Türkçe Dublaj izle

Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç izle

Wild maymunlarda görülen Alzheimer hastalığını bulup çözmek için deneyler yapan bir adamdır. Deneylerini resmi bir hale getirmiş ve büyük bir şirket için çalışmaya başlamıştır. Deney yaptığı maymunların arasında bir maymunun öldüğünü görür ve çok üzülür biraz daha baktıktan sonra annesinin ufak bir maymunu dünyaya getirdiğini fark eder. Küçük maymunu insanlar bulurlarsa öldüreceklerine inanan Wild küçük maymunu alıp eve götürür ve ona Cesar ismini verir. Cesar üzerinde deneylerine daha samimi bir şekilde devam eden Wild, Cesar’ın muhteşem zekasını fark eder. Wild, Cesar’ın çok büyümesinden sonra artık kendi emirlerini almaya başladığını fark eder. Cesar bir kaç kelime konuşmaya bile başlar. Anlayıp, dinleyip, izin isteyip insan gibi hareketler sergileyen Cesar bilim dünyasına damgasını vuracaktır. Fakat Wild’in bir’de babası vardır. O’da Alzheimer hastasıdır ve bir gün yanlışlıkla bir adamın arabasına biner ve çarpar. Adam, Wild’in babasını tartaklarken Cesar bu durumu görür ve adama saldırır. Bu olaydan sonra adam şikayetçi olur ve Cesar, Maymun barınağına yollanır. Wild, Cesar’ı kurtarmaya çalışırken Cesar diğer maymunlarla birlikte birleşerek özgürlük için savaşacaktır.
Bu filmin adı “Maymunlar Cehennemi 1” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç izle (yada) Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Maymunlar Cehennemi 1 Başlangıç Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2011 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 8.3/10

Yönetmen: Rupert Wyatt

Oyuncular: James Franco, Tom Felton, Freida Pinto, Andy Serkis, Don Cheadle

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?