Vampir Avcısı: Abraham Lincoln izle 2012 türkçe dublaj full hd

abet
0
1.732 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Vampir Avcısı: Abraham Lincoln izle 2012 türkçe dublaj full hd

Vampir Avcısı: Abraham Lincoln izle

Abraham Lincoln henüz daha 9 yaşındayken zengin bir adamın yanında ailesiyle birlikte çalışmaktadır. Bu adam çalışanlarına eziyet eden garip ve gizemli pisliğin tekidir. Abraham bir gün arkadaşının dayak yemesine dayanamaz ve onu korumak için saldırır. Abraham’da dayak yemeye başlayınca babası göz yumamaz ve adama çok sert bir şekilde karşılık verir ve onu pataklar. Zengin adam Abrahama ve babasına bunun bir bedeli olacaktır der ve gider. Bir gece Abraham tavanda resim çizerken kapının açıldığını duyar ve zengin adamı görür bu adam abrahamın annesinin kolunu ısırır ve kaçar. Aradan 2 gün sonra Abrahamın annesi acılar içinde ölür. Abrahamı yıllar büyütürken intikam ateşi ile kavrulur bir’de son zamanlarında babasının yanında olamayınca iyice kafayı bozmuştur. Abraham, bir gün deliler gibi sarhoş olur ve bir silah alarak yıllar önce annesini öldüren adamı öldürmek için yola çıkar. Gözünden yaraladığı adamın ölmediğini ve vampir olduğunu anlayan Abraham kaçmaya çalışır. Tam o sıra’da yakalanır ve tam öleceği sıra’da Henry adında bir adam gelir ve Abrahamı kurtarır. Abrahama görevler vermeye başlayan Henry onu bir vampir avcısına dönüştürür. Abraham hem vampirlerin canını okuyup hem’de adalet okuyarak kendine destekçiler çıkartmaktadır.
Bu filmin adı “Vampir Avcısı: Abraham Lincoln” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Vampir Avcısı: Abraham Lincoln izle (yada) Vampir Avcısı: Abraham Lincoln Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Vampir Avcısı: Abraham Lincoln Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2012 Filmleri, Fantastik Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Korku Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 7.3/10

Yönetmen: Timur Bekmambetov

Oyuncular: Mary Elizabeth Winstead , Dominic Cooper , Rufus Sewell , Anthony Mackie , Marton Csokas

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?